Spokey Xtrec - OKAZJE Oceń produkt:

od 238,90 PLN

oszczędzasz do 32%

  • Producent: Spokey
  • Kategoria: Rolki

ROLKI SPOKEY XTREC
Poczuj pełną wolność i radość. Poznaj z nami wciągający świat skatingu!

niemało oblicz skatingu
Skating kojarzony jest z zasady z jazdą wyczynową (równocześnie na rolkach, hulajnogach, jak i deskorolkach). Coś dla siebie znajdą bez wątpienia też osoby poszukujące innych wariantów energiczności: począwszy od jazdy rekreacyjnej i fitnessowej, skończywszy na terenowej i szybkiej.
Na rynku funkcjonuje sporo grup rolek dostosowanych do wymagań użytkowników. Najpopularniejsze - rekreacyjne (fitnessowe) występują w wielu wzorach i konfiguracjach technicznych.


Korzyści z jazdy na rolkach fitnessowych/rekreacyjnych

Jazda na rolkach fitnessowych nie tylko poprawnie wpływa na kondycję, pozwala na dodatek korzystać z bezpośredniego kontaktu z naturą. Rolki są letnim odpowiednikiem łyżew (w okresie od wiosny do jesieni trenują na nich jednocześnie hokeiści, jak i łyżwiarze), dlatego tak postawa ciała, jak i ruchy są bardzo podobne do tych przybieranych podczas jazdy na lodzie. Energicznie pracują mięśnie nóg i biodra, angażowane są mięśnie pleców i rąk.
Jazda fitnessowa jest korzystna jednocześnie dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami, jak i jako uzupełnienie treningów sportowców wyczynowych.


Rolki Spokey Xtrec przygotowane pozostały z myślą o wymagających użytkownikach. Atrybuty techniczne dopasowano specjalnie tak, aby czerpać największą przyjemność z jazdy.

JAKOŚĆ
Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań aby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.
Wiemy,dobrze jest się uwydatniać, dlatego szczególną wagę przykładamy do oryginalnego, dopracowanego designu. Nasze rolki przygotowywane są zgodnie z najnowszymi trendami, w najmodniejszych wersjach kolorystycznych.


technika
Wybierając rolki, zwróć szczególną uwagę na płozę. W modelu Xtrec stworzona pozostała ona z aluminium, co daje gwarancję trwałości przy równoczesnym zachowaniu wyjątkowo niskiej wagi.
Kółka wyprodukowane pozostały z wytrzymałego PU o średnicy 84 mm i twardości 82A, stosownej do jazdy rekreacyjnej. Łożyska ABEC9 Chrome zapewniają najwyższą precyzję wykonania, korzystną żywotność oraz wysoką szybkość jazdy.
Potrójny system zapinania: sznurówki, rzep, a także klamra dwusekcyjna, zapewnia nie tylko adekwatne dostosowanie do stopy,przeważnie - najwyższy poziom bezpieczeństwa.


WYGODA
W modelu Xtrec użyta została specjalna, profilowana wkładka. W połączeniu z miękką wyściółką buta wyraźnie podciąga ona poziom komfortu używania rolek.
Dzięki komfortowemu, pewnemu systemowi spinania, użytkownik może trafnie zintegrować rolki do swych potrzeb.


EXTRA
Do rolek załączona jest dodatkowa para sznurówek.


PRZEZNACZENIE
Jazda rekreacyjna.

atrybuty technologicznE
płoza: aluminiowa
łożyska: ABEC9 Chrome
kółka: 84 mm 82A PU
wkładka: profilowana
zapięcia: klamra dwusekcyjna, rzep, sznurówki
max. Waga użytkownika: 100 kg
wymiary: 37-42 (z elementami żółtymi), 40-46 (czarne)
dodatkowa para sznurówek gratis

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Rolki